Informacja

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Obrączki ślubne
Obrączki ślubne

Jednym z najważniejszych elementów podczas planowania uroczystości ślubnej są obrączki. Towarzyszą nam przez całe życie, jako symbol zawarcia związku małżeńskiego. Ważne więc, by były solidnie wykonane, z najlepszych dostępnych materiałów oraz by pasowały do osobowości i charakteru małżonków. To właśnie z myślą o Was przygotowaliśmy bogatą ofert...

Jednym z najważniejszych elementów podczas planowania uroczystości ślubnej są obrączki. Towarzyszą nam przez całe życie, jako symbol zawarcia związku małżeńskiego. Ważne więc, by były solidnie wykonane, z najlepszych dostępnych materiałów oraz by pasowały do osobowości i charakteru małżonków. To właśnie z myślą o Was przygotowaliśmy bogatą ofertę z szerokim wyborem różnych modeli. Wśród naszych produktów znajdują się zarówno obrączki ślubne klasyczne, jak i nowoczesne oraz romantyczne. Każdy znajdzie wymarzony model, a jeśli nie, to stworzymy go specjalnie dla Was.

Obrączki oferowane przez nas są wykonywane metodą bezszwową. Do ich produkcji wykorzystujemy złoto próby 585. Jednocześnie istnieje możliwość wykonania z materiałów innej próby lub z dostarczonego przez Was materiału. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, dlatego umożliwiamy zmianę koloru, a także wykonanie w jednym kolorze.

Znajdziesz u nas zarówno tanie obrączki ślubne, jak i te nieco droższe. W cenę wliczony jest grawer, cechowanie w Urzędzie Probierczym, eleganckie etui, a także ich serwis.

Dajemy dożywotnią gwarancję na stop złota wszystkich zakupionych u nas obrączek.

Więcej

Obrączki ślubne Jest 153 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 153 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 153 elementów